Грузия разби Тайланд с 8:0 в приятелски мач в Тбилиси и регистрира най-голямата си победа в историята. Това се случва само месец, след като грузинците претърпяха най-тежката загуба в своята история - 1:7 от Испания отново на стадион „Борис Пайчадзе“ в тяхната столица.

Домакините вкараха шест гола през първото полувреме във вратата на непретенциозния си съперник. Зурико Давиташвили (9), а Лука Локошвили (12) удвои аванса на своя тим. Георгес Микаутадзе (24, 37, 41) оформи своя хеттрик в рамките на 17 минути, а Давиаташвили (44) вкара второто си попадение в среща и шесто за Грузия.

След почивката грузинците намалиха оборотите. Микаутадзе (56-дузпа) вкара своя четвърти гол в срещат, а звездата на Наполи Хвича Кварацхелия (66) сложи край на головата си суша, след като се появи в игра като резерва.