Родопа (Смолян) спечели у дома с 3:2 срещу Секирово (Раковски). Срещата е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. Йосиф Табаков ги изведе напред в резултата в 13-ата минута. В 20-ата Иван Гендов беше изведен срещу смолянския страж, опита да го прехвърли, но топката премина над вратата. Четвърт час по-късно Венцислав Изевков напусна терена, заради контузия.

След излизането, тонуса в играта на Секирово падна. Секунди преди почивката, капитана на Родопа Теодор Стефанов изравни резултата. Обратът стана факт в началото на втората част с попаденията на Михаел Кисьов в 50-а и 55-ата минута. Йосиф Табаков оформи окончателното 3:2 в 74-ата минута.