Уелс постигна втората си победа в Група D за Евро 2024, надделявайки с 2:0 като гост на Латвия, с което запази известни шансове за второто място и същевременно свали за известно време напрежението от плещите на селекционера Робърт Пейдж. Капитанът Аарън Рамзи откри резултата в 29-ата минута, когато реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Хари Уилсън. Това бе гол №100 в кариерата на бившия играч на Арсенал и Ювентус. "Драконите" пропуснаха още доста ситуации през първото полувреме и можеха да платят скъпо за това, защото впоследствие домакините имаха две чудесни възможности да изравнят. Все пак Уелс затвърди победата си с гол дълбоко в добавеното време, когато Дейвид Брукс получи от Хари Уилсън и копна технично топката над вратаря за 0:2.

Това бе едва втора победа за Уелс в последните 14 мача на отбора. Предишната отново бе срещу тима на Латвия, който е на дъното в групата без точков актив. "Драконите" вече са със седем пункта - колко има и Армения. Хърватия и Турция са с по десет точки.

В оставащите си три мача Уелс приема Хърватия и Турция, а между тези срещу гостува на Армения.