Защитникът на Левски Хосе Кордоба игра цял мач за Панама при равенството 1:1 като гост на Гватемала в среща от Група „А“ на Лига „А“ на Лигата на нациите на КОНКАКАФ.

Нападателят на Ди Си Юнайтед Ерик Дейвис откри резултата за панамците в седмата минута, когато реализира дузпа. Домакините изравниха в 71-ата чрез Оскар Сантис.

Преди три дни Кордоба игра цял мач и при победата с 3:0 над Мартиника. С четири точки от два изиграни двубоя Панама заема второ място в класирането на групата. Гватемала е трети, също с четири точки, но по-лоша голова разлика. Лидер е Тринидад и Тобаго с пълен актив от шест точки.

Напълно ненужния в Левски Нейтън Олдър остана резерва за Кюрасао при загубата с 0:1 от Мартиника в мач от същата група. Брайтън Лабо вкара единствения гол в 48-ата минута.