Локомотив Пловдив U19 постигна победа с 2:1 като гост на Берое. Ангел Генчев изведе домакините напред през първото полувреме. Нападателят се разписа след хубав пробив на Иван Георгиев.

Никола Маринов и голмайсторът Ангел Генчев направиха след това фрапантни пропуски и пропуснаха да удвоят преднината на "зелено-белите". В последната минута на първата част фрапантна грешка на Стоян Вергиев доведе до изравняване. Димитър Казаков се разписа за черно-белите, след като защитникът на зелените сбърка при връщане на топката към вратаря Радостин Георгиев. След почивката играчите на Берое продължиха с пропуските. В 87-ата минута след ново неразбирателство в състава на Берое гостите стигнаха до пълен обрат с гол на Даниел Димитров.