С много оригинален колаж в социалните мрежи отборът на Айнтрахт (Франкфурт) обяви предстоящия двубой с Левски, явяващ се плейоф за влизане в групите на Лигата на конференциите.

View this post on Instagram

A post shared by Eintracht Frankfurt Official (@eintrachtfrankfurt)

Сините" ще играят плейоф за влизане в групите на Лига на конференциите срещу Айнтрахт (Франкфурт), след като надвиха много драматично с 2:1 Апоел (Беер Шева) в реванша от третия предварителен кръг на турнира. Уелтон бе точен в 15-ата минута след отлично центриране на Галчев. Родният национал Йоан Стоянов изравни в 78-ата минута, но Роналдо вкара в 96-ата минута, като подобно на предния кръг столичани отбелязаха победното попадение буквално в последната минута на даденото продължение.

Първият мач между двата тима е на 24-и август, четвъртък. Той ще се играе в София на националния стадион "Васил Левски".