ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Кристиано Роналдо получи наградата за Играч на мача при победата на Ал Насър с 1:0 над Ал Шорта в Купата на арабските шампиони. Португалецът вкара решителния гол в 75-ата минута и заслужи индивидуалния приз.

Отличието е като умалено копие на световната купа и това се превърна в обект на редица майтапи от страна феновете към 38-годишния нападател.

„Специално заради Роналдо са направили наградата да изглежда така“, пише един от потребителите в социалните мрежи.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

„Най-сетне успя да вземе в ръцете си световната купа“, допълва друг.

„Вижте го колко е щастлив, защото най-сетне държи трофея с мечтаната форма“, коментира трети.

Както е известно, титлата от световното първенство е единственото голямо отличие, което липсва във витрината на Кристиано Роналдо. Като футболист на Манчестър Юнайтед, Реал (Мадрид) и Ювентус петкратният носител на „Златната топка“ има редица спечелени купи. С националния отбор на Португалия триумфира на Евро 2016, както и Лигата на нациите през 2019 г. Най-добрият му резултат на световно първенство е четвъртото място през 2006 г.

Снимка: Profimedia.bg