Нападателят на Черно море Атанас Илиев даде мнението си след победата на своя тим над Хебър. “Моряците” надвиха своя противник с 1:0, а единственото попадение вкара именно Илиев.

“Мисля, че сами си направихме мача труден. Първото полувреме изпуснахме много ситуации, не успяхме да решим срещата по-рано. Второто полувреме изпуснахме също ситуации и се радвам, че не ни вкараха гол, за да успеем да се поздравим в победата.

Мисля, че направихме една добра подготовка. Чувствам се добре и се надявам да продължавам така. Имам малко крамп на десния прасец. Заради топлото време и натоварванията се получи така, но вече съм добре.

Ще е емоционален мач за мен срещу Ботев, защото бях на “Коматево” 1 година. Надявам се да продължа с головете на този стадион”, заяви Илиев.

Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.