Вратарят на Левски Пламен Андреев продължава със серията си от сухи мрежи. Вчера стражът не допусна попадение във вратата си при победата над Септември с 2:0. По този начин 18-годишният талант вече девети пореден мач не е допускал гол в efbet Лига. С други думи Андреев вече 855 минути не е вадил топката от мрежата си. Така стражът вече е на шеста позиция в класацията по този показател в родния елит и влезе в клуб 800 на вратарите с над толкова последователни минути без гол във вратата си.

Рекордьор в тази класация е Стоян Йорданов, който през сезон 1970/71 има 1202 минути без гол с екипа на ЦСКА. На втората позиция е Димитър Иванков от Левски с 1100 минути през 1998/99 и през 1999/2000. На третото място пък се нарежда Румен Горанов с екипа на Локомотив (София) през сезон 1977/78 и своите 1010 "сухи" минути.

Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.