Отборът на Септември победи Черно море в елитната юношеска група до 17 години. Играчите на старши треньора Дарко Савич се наложиха с 2:1 в оспорван двубой, който предложи голови положения и пред двете врати. Септемврийци бяха по-напористи и заслужено взеха трите точки. Дарио Пашев откри резултата през първата част, а "моряците" изравниха в началото на второто полувреме от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Александър Кавръков. В 83' минута, "септемврийци" също получиха наказателен удар, след нарушение на стражът на гостите. Зад топката застана капитанът на Септември - Валентин Доцев, който оформи крайното 2:1 и донесе нови три точки в актива на Септември София.

Отборът на Септември победи Черно море в елитната юношеска група до 15 години. Играчите на старши треньора Петър Василев записаха категорична победа с 4:0 над гостите, които не успяха да застрашат вратата на Иван Кехайов през целият двубой. Резултата бе открит от Никола Генчев, който реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Васил Василев, а Калоян Стоянов покачи на 2:0 след удар с глава. Отново Никола Генчев отбеляза за 3:0 с красиво попадение от границата на наказателното поле, а крайното 4:0 оформи Мартин Велев, който засече центриране по земя на Християн Иванов.