Юношите на „Левски“ записаха две победи на стадион „Георги Аспарухов“ в мачовете си от 11-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Юношите на „Левски“ до 15 години разгромиха връстниците си от „Дунав“ (Русе) с 5:0. Два гола за успеха на „сините“ отбеляза Стивън Гаоте – в 55-та и 60-та минути. По едно попадение добавиха Иво Мотев в 25-та, Любомир Каракашев в 51-та и Радостин Стоилов в 67-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на трето място във временното класиране с актив от 25 точки. Лидер е „Национал“ с 27 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Георги Кузов (55 – 12. Огнян Владимиров), 2. Антонио Георгиев (55 – 13. Антонио Янков), 3. Самуел Велчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров (55 – 14. Кристиан Манолов), 7. Иво Мотев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (43 – 17. Стивън Гаоте), 10. Кристиян Вутов (43 – 15. Велин Драгоев), 11. Любомир Каракашев.

„Левски“ U17 победи с 2:0 връстниците си от „Пирин“ (Благоевград). Дейвид Михалев откри резултата в 31-та минута, а Никола Бандев вкара втория гол в 38-та минута. Воденият от треньора Димитър Андонов тим е на второ място във временното класиране с актив от 26 точки. Лидер е „Лудогорец“ с 31 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (80 – 18. Ангел Тодоров), 3. Адриан Видинов, 4. Георги Русинов, 5. Виктор Любенов (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Георги Христанов (80 – 17. Ники Гинчев), 8. Никола Бандев, 9. Алекс Александров, 10. Кристиян Йовов (75 – 13. Станимир Каптиев), 11. Кристиан Чачев (70 – 16. Александър Божилов).