Берое U19 записа втора поредна победа в първенството на Елитната група!Седмица след като се наложи във Враца, тимът на наставника Иван Гаджев спечели и срещу Славия с 2:1. Двубоят се игра днес следобед на спортна база "Берое". Попаденията за "зелено-белите" бяха дело на Александър Енев и Руси Чернаков. Старозагорци започнаха по-активно срещата, която бе изгледана и от спортния директор на клуба Валентин Грудев. Тимът обаче не успя да отбележи, а при една от редките си възможности в края на първото полувреме гостите откриха резултата. След почивката играчите на Берое отново пропиляха няколко възможности преди Александър Енев да се възползва от чудесната асистенция на роденият през 2002 халф Георги Маджаров. За играча на Берое U16 това е трети мач при по-големите, като титуляр пък игра още един от неговите съотборници в състава на Атанас Рибарски - Христо Пенев. Нападателят дебютира за Берое U19 миналата седмица във Враца. В самия край на мача Руси Чернаков отбеляза втори гол за Берое и направи обрата пълен. В следващия кръг Берое гостува на Черноморец, мачът е на 03.05 от 16.00 часа в Бургас.