Отборът на „Берое“ до 19 г. завърши при резултат 2:2 в домакинството си на „Черно море“ в двубой от 22 кръг на Елитната група. Срещата бе равностойна и равенството изглеждаше справедливо.

Гостите успяха да поведат с две попадения, след като Лъчезар Йорданов откри резултата в 24-та минута след удар с глава. Мартин Дичев удвои в 60-та с диагонален удар от ъгъла на наказателното поле. Домакините обаче успяха да намалят само пет минути по-късно след точно изпълнена дузпа от Никола Гавов, която бе отсъдена за игра с ръка. След още толкова Руси Чернаков получи добър пас от Александър Енев и изравни, след като не сгреши сам срещу стража на гостите. До края на срещата и двата тима имаха своите шансове да вземат победата, но ново попадение така и не падна.

По този начин „Берое“ до 19 г. има в актива си 30 т. и се намира в средата на таблицата. В следващия кръг момчетата на Иван Гаджев гостуват в отложен мач на „Левски“ в София, а срещата е насрочена за 18 април.