Сокол Марково завърши 1:1 като домакин на Марек Дупница в здрав и интересен мач, игран в пловдивския Бевърли хилс, предаде репортер на Glas.bg. През цялата среща Сокол бяха по-добрия и по-настоятелен тим на терена, но услията на домакините не се увенчаха с успех. В средата на второто полувреме главният съдия си замълча при очевадно нарушение в наказаелнто поле срещу лявото крило Теодор Митрев.

Домакините поведоха в резултата в 39-тата минута. Тогава се стига до разбъркване пред вратата на Марек, при което Митрев се оказа най-съобразителен и прати топката в мрежата на гостите. Десет минути след почивката гостите успяха да изравнят с едно от малкото си стигния до вратата на соколите. През цялата втора част тимът от Марково натискаше своя противник, но така и не успя да стигне до победен гол.